Vize Hizmetleri

CAPAVIA Genç, dinamik ve profesyonel yapısı ile, Türkiye ve dünya çapında, siz değerli iş ortaklarımıza havacılık alanında ihtiyacını duyduğunuz her konuda, dünya kalitesinde, güvenli ve hızlı hizmeti, en ekonomik yoldan sunmayı ilke olarak benimsemiştir.  Müşteri memnuniyeti temeline dayalı güvenli, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışına sahiptir.

Schengen Vizesi Nedir?

 

Schengen vizesi, Schengen bölgesindeki bir veya birkaç ülkeyi (Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İzlanda, İtalya, Yunanistan, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, Polonya, Slovenya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Malta, Estonya, Litvanya, Letonya ve Macaristan) ziyaret etmek istediğinizde gerekmektedir.

 

Schengen vizesi, Schengen bölgesinde 180 günde 90 gün kalış hakkı tanımaktadır ve maximum 5 yıllık verilebilmektedir. Schengen vize başvurusu asıl seyahat hedefi olan ülkenin temsilcisine yapılması gerekmektedir. Seyahatiniz sırasında birden çok Schengen Bölgesine giriş sağlayacaksanız, en uzun kalış süresi planlanan ülkenin temsilcisine başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kalış süresi uzun olan ülkenin belirlenememesi durumunda, ilk giriş yapacağınız Schengen bölgesinin temsilcisine başvurmanız gerekmektedir.

Vize Hizmetleri

Profesyonel Vize Danışmanlığı

Vize başvuru formunuzu dolduruyor, ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından istenen belgeleri eksiksiz, yanlışsız ve hızlı bir şekilde hazırlıyor, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için süreci titizlikle takip ediyoruz.

 

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası yurtdışında karşılaşabileceğiniz sorunları teminat altına alır ve vize başvurusu için gerekli bir işlemdir. İster Avrupa ister diğer ülkeler için seyahat sağlık sigorta poliçenizi en uygun fiyatlarla hazırlatıyoruz.

Ayrıntılı bilgi için hemen bizi arayın